[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Lütfen sitemizi kullanmadan evvel bu site kullanım şartları’nı dikkatlice okuyunuz.
Web sitesine giriş yapmış kullanıcılar aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılmaktadır:
Sitemizdeki web sayfaları ve ona bağlı tüm sayfalar (‘CHANDA YOGA’) www.chandayoga.com adresi Chanda Yoga- Çağla Yılmaz Bayar’ındır. Sizler (‘Kullanıcı’) sitede sunulan tüm hizmetleri kullanırken aşağıdaki şartlara tabi olduğunuzu, sitedeki hizmetten yararlanmakla ve kullanmaya devam etmekle; Bağlı olduğunuz yasalara göre sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip ve 18 yaşın üzerinde olduğunuzu, bu kullanım şartlarını okuduğunuzu, anladığınızı ve kullanım şartlarında yazan şartlarla bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.

Chanda Yoga web sitesinde yer alan ünvan, site adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları site işleteni ve sahibine veya belirtilen ilgilisine ait olup, ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. Chanda Yoga web sitesinin ziyaret edilmesi veya bu Site’deki hizmetlerden yararlanılması söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda hiçbir hak vermez.

1. KULLANIM ŞARTLARI

1.1Yazı ve her türlü video, ses kaydı vb. içeriklerinin hiçbiri isteğe göre değiştirilemez.

İçerikleri eğer basılı bir alan için kullanılacaksa Chanda Yoga| Çağla Yılmaz Bayar kaynak olarak gösterilmek zorundadır.
İçerikler internette kullanılacaksa aşağıdaki linklerin herhangi birinin yazının/içeriğin altına yada sitenize yerleştirmek zorundasınız.
Bu yazı www.chandayoga.com‘dan Alınmıştır.
Kaynak : www.chandayoga.com
Bu şartlara uygun davranmamanız halinde hukuki yollara başvurma hakkımızı saklı tutarız.
Chanda Yoga web sitesinde görmüş olduğunuz bilgilerin, dokümanların ve diğer materyallerin kullanılmasından doğabilecek hiçbir sorumluluktan site i ve Çağla Yılmaz Bayar sorumlu tutulamaz.
Chanda Yoga web sitesi içerisinde bulunan ilgili materyaller, ilgili kişiler ya da kurumlar tarafından uygun görülmemesi durumda en kısa süre içerisinde kaldırılacaktır.
Chanda Yoga sitesindeki bağlantılar sizi başka sitelere yönlendirebilir. Chanda Yoga, bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiçbir sorumluluk üstlenmez. Chanda Yoga, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir.
Chanda Yoga web sitesine erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten Chanda Yoga sorumlu tutulamaz.

2. Fikri Mülkiyet Hakları

2.1. Chanda Yoga web sitesinde yer alan ünvan, site adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları site işleteni ve sahibine veya belirtilen ilgilisine ait olup, ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. Chanda Yoga web sitesinin ziyaret edilmesi veya bu Site’deki hizmetlerden yararlanılması söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda hiçbir hak vermez.
2.2. Site’de yer alan bilgiler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılamaz. Site’nin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]