Kabanımın altında kalan bikini vücudum.

Konu Başlıkları


Kış disiplini diye bir şey var…
En azından benim için var!

Sanırım okul zamanından kalma bir alışkanlık bu;
Kışın  kurallara okula gidip yaz tatillerinde  cozuta cozuta bilinçaltım bunu huy edindi:(
Sağlıklı yaşam yolculuğunda da değişen bir şey yok tabi…

Tüm kış beslenmeme ,sporuma dikkat ettim hatta öyle ki dümmmdüz göbek,kaslı karın görüntüsüne bile yaklaştım derken hooop yaz geldi,yeni eve taşınma telaşı ,üstüne ramazan -tatil dönemi rehaveti,sporu da ihmal edince  ,kilo almasam da kastan kaybettim yine incecik bir marşmellov oldum=(

Yazın incecik kumaşlarda fit duramadıktan, plajda göbeğim katlanmadan oturamadıktan sonra ne anladım ben kabanımın altındaki kaslı karnımdan ,fit bikini vücudumdan…

Şekersiz 30 gün Yaz bitmeden şekeri bitiriyoruz hedefi biraz kendime gelmemi sağladı ? 2015 yazında kendime bunu yapmayacagım!!! Henüz yaz bile bitmeden bir sene öncesinden sözüm söz olsun!!!

Instagram’da paylaştığım before-after fotoğraflarımı ve #ddileşekersiz günlere başlarken çektiğim afterının kaslı bir karın olmasını umut ettiğim before fotoğrafımı da (İlk Fotograf )ekliyorum.

Yanaklarım erimiş??

RENKLERLE BENDEN BANA

Merhaba!Ben Çağla!
Bu programda belkide hayatın en önemli sorularını ele alıyor olacağız!
“Ben Kimim” ve “Yaşamdaki amacım” ne?

Bu sorular bize öyle kolayca cevaplanamayacakmış ve belki de ağır geliyor ki çoğu zaman sorduktan hemen sonra bile göz ardı etmeyi seçiyoruz.

Kendimizi günlük yaşamın koşturmaları, bitmek bilmeyen yapılacaklar listeleri ve günün stresleri ile meşgul ediyor, dikkatimizi dağıtıyoruz.

Neden Buradayız?

Her birimizin “Ben Kimim?” Sorusuna verecek bir cevabı ve bu yaşamda olma amacı var.

Yaşam tam da bunun ne olduğunu cevaplamakla ilgili!

CHANDA YOGA BLOG'DA DİĞER YAZILAR