Adsız tasarım (16)


80 saat Online

Gülin Zeytunlu ile


RESTORATIF YOGA EĞİTMEN EĞİTİMİ

 

Bizler duygusal olarak dengede yaşama kabiliyeti ile doğduk. Ancak yaşadığımız modern dünyanın koşulları bu denge haline her an meydan okuyor. Kronik stres, aynı anda birçok işi yapmaya çalışmak, gelecek kaygıları, sürekli bir yerlere yetişme çabası… Bunlar hepimizin yaşamının bir parçası.

Ama bizler duygusal olarak dengede olmadığımızda yorgunuz, bitkiniz, sürekli kaygılıyız ve kronik olarak ağrı çekiyoruz. Bizler bu dengesizliğin etkilerini zihnimizde, bedenimizde ve yaşamımızın her anında tecrübe ediyoruz.

Restoratif Yoga, bu denge haline erişebilmek için bize araçlar sunan, bedeni rahat ve kolayda olduğu pozisyonlarda yardımcı araçları kullanarak desteklediğimiz böylece sıhhati ve rahatlamayı, gevşemeyi kolaylaştıran meditatif bir bilinçli rahatlama uygulaması.

80 SAAT YOGA ALLIANCE ONAYLI

RESTORATIF YOGA EĞİTMEN EĞİTİMİ SERTIFIKASYONU

40 saat Canlı (online) buluşma

30 saat önceden hazırlanmış videolarla kısa dersler, asana klinikleri, pratikler, öğretici videolar

10 saat ödevler, projeler ve okumalar

 

40 saati online olarak canlı gerçekleşecek eğitim kapsamında sistemimizi onaran, yenileyen, iyileştiren Yin tarzı yoganın rahatlamak için ihtiyacımız olan koşulları yarattığı, uzun süre içinde marine olduğumuz dinlenme duruşlarını öğrendiğimiz teorik ve pratik dersler, rehberli uygulamalar ve Restoratif Yoga öğretme pratiği yapabileceğiniz küçük grup egzersizleri yer alıyor.

 

Buna ek olarak, eğitimin 30 saatlik bölümü önceden çekilmiş videolardan oluşan ‘Restoratif 101’ programını kapsıyor. Bu programda, Restoratif duruşlar, duruşların detaylı anlatımı, sözlü yönlendirmeler, nefes egzersizlerini ve meditasyonu Restoratif yoga pratiğine dahil etmenin yolları, daha derin katmanlara ulaşmamızı sağlayan yavaş vinyasa akışları yer alıyor.

Formu Doldurarak "Ücretsiz" izleyebileceğiniz " Restoratif Yoga Eğitmenlik Eğitimi" kayıtlarının tadını çıkarın!