Bütünleştirici Yoga Kursları​

Hayatınızın her anını sarsılmaz bir huzur ve esenlikle karşılayın!

“Merhaba Ben Çağla!

Bütünleştirici Onarıcı i Rest Meditasyonu ve Yoga Eğitmenliği yaptığım süreç boyunca en çok önemsediğim şey , katılımcıların sadece matın üzerinde yogayı fiziksel olarak deneyimledikleri değil, mattan ayrıldıktan sonra da hissedebilecekleri, kendi uygulamalarını yapabilecekleri bir alan yaratabilmek!

Kişisel Keşif ve Kişisel farkındalık programlarını da kalbimdeki aynı niyetle hazırladım.

Bu nedenle Bütünleştirici Yoga Kursları  sadece fiziksel yoga pratiği değil, katılımcıların arzu ettiği ölçüde katılım gösterebileceği canlı sohbet atölyeleri, motivasyon grupları, yoga- meditasyon pratikleri ve yaşam için faydalı araçların bir bütünü “

Katılımcı Yorumları

iREST DERİN DİNLE'N'ME
Normalde stresli düşünce halindeydim... Bu sabah sakin uyandım. İşe gitmek hep zor gelirken bugün ikilemde kalmadan işe gittim...
RENKLERLE BENDEN BANA
Son günlerde sorguladıgım, araştırdığım , üzerine cok fazla düşündüğüm konu, hayat amacım...Neden burdayım, hayat amacım ne ve bunu nasıl bulurum... 2 gün önce görüp üzerine hiç düşünmeden otomatik olarak bir programa kaydımı yaptım. İçeriğinin ne olduğunu detaylı olarak incelemedim, sadece iç sesimle hareket edip kaydoldugum bir program.☺️ Bugün , bu program boyunca katman katman yasam amacımıza dogru ilerleyeceğimizi öğrendim ve hiç sasırmadım. Sonuc:İç sesim her zaman dogruyu söyler 2. Evren sorduğum her sorunun cevabını bana değişik yollarla gönderir. Namaste 🙏
RENKLERLE BENDEN BANA
İnsanın kendi için yapabileceği -özellikle bu dönem- en güzel şey 😍 Aydınlanma, farkına varma, keşif, yüzleşme... Hepsini hatta daha fazlasını yaşadım. Harika bi hocayla beraber Harika kızkardeşlerim oldu. İçtenlikle, sıcacık bizlere rehberlik etti canım hocam.
iREST DERİN DİNLE'N'ME
Ağrılarımızı en kadar büyütüyormuşuz gözümüzde, bedenimizde. Dün bütün günümü alt üst eden baş ağrımı kendim büyütmüşüm onu farkettim. Ağrım çoktu ama aslında bu kadar ağrıya odaklı olmak, duyduğumuz fiziki ağrıyı çoğaltırmış. Bunu anladım. Yani ağrı varken bile onunla günümü daha verimli yaşayabilirdim... bu duygu üzerine sayfalar yazabilirim!farkında olmak çok keyif verdi, dün için tekrar teşekkür ediyorum. Bidahaki dersi sabırsızlıkla bekliyorum
RENKLERLE BENDEN BANA
Muhteşem bir program, harika bir yolculuk!
ÇAKRA SİMYASI
Her programını ayrı seviyorum ama 'çakra simyası' çok çok güzel!ismi bile sihirli
iREST DERİN DİNLE'N'ME
Uyur uyanıklık arası Seni duyuyorum ama uyuyor gibiyim 1,5 saat çok zor geçti ama sonunda vayy bee dedim
RENKLERLE BENDEN BANA
(Chanda Yoga) ile Renklerle Benden Bana programında hayat amacımı keşfetme anlamında büyük bir adım attım ve eğitmenlik tavrım da bu sebeple son günlerde biraz evrimleşti. 😊 Eğitim, atölye, kurs ve programlara katılmaya devam ediyorum.
iREST DERİN DİNLE'N'ME
Çağla sadece tek seferde!!! Ben mi çok kaptırdım kendimi yoksa bu normal mi, kuş gibi huzurlu hafif ama bir o kadar da güçlü hissediyorum
RENKLERLE BENDEN BANA
" Bu keşifte bana rehber olacağın için kendimi çok şanslı hissediyorum teşekkür ederim. "
iREST DERİN DİNLE'N'ME
Gün boyunca çok yorgundum hatta çokta uykum vardı, uyuyakalırım kaçırırım söylediklerini diye de çok korktum ama çok dinç ve dinlenmiş hissettim
iREST DERİN DİNLE'N'ME
Uzun zamandır bu kadar dinç, uyurken de huzurlu hissetmemiştim.
RENKLERLE BENDEN BANA
Evet bu hafta en çok bu deneyimi sevdim, ayna tutuyor Çağla hocam, ben sessizce izliyorum dinliyorum onu, benim içimde bir cevheri patlatıyor!Ayrıca kuru fırçayı dahil ettim şimdilik rutinime ve ne fark ettim biliyor musunuz "aaa benim sırtım varmış "
iREST DERİN DİNLE'N'ME
Mmm, yumuşamışım hissi... Naptın ? Nasıl mükemmel bir şeydi o...Bir dahakine yine katılacağım hatta ailecek katılmak istiyoruz
RENKLERLE BENDEN BANA
" Canlı yayına katılamamıştım ama ben de bugün dinledim kalpten kalbe buluşmasında ne güzel şeyler anlatılmış yine O kadar ufkumu açtı ki son dönem ki profiterol isteklerimi düşündüm ve ne çok ruhen aç olduğumu farkettim ... "
iREST DERİN DİNLE'N'ME
" Harika bir pratikti! Kendimizle baş başa kalmak için uyku şahane zamanlama şifa olsun "
ÇAKRA SİMYASI
Çok guzel bir ders olmus farkındalık sorularimi aldim simdi sıra sorularla calismaya geldi .Bu haftaki yoga pratiğini de cok sevdim
Previous
Next

Daha iyi hissetmek, huzur ve esenliği deneyimleyebilmek  için, yaşamda faydalı araçları deneyin

Stres, uykusuzluk gibi günlük yaşam problemlerini çözmek için yol haritası geliştirin

Gerçek potansiyelinize, bu hayatın amacına yaşam amacınıza, fiziksel bedeninize farkındalık geliştirin.

Günlük Sağlıklı alışkanlıkları hayatınıza katmak için Motivasyon bulun

Günlük yaşamımızda stres ve sıkıntılarımızla birlikte birçok sorunla baş etmek zorunda kalabiliyoruz.

Huzur hepimizin gerçek doğasında var, bugünde, yaşadığımız anın içinde ve gelecekte…

Onu deneyimleme potansiyeline doğuştan sahip olmamıza rağmen hayatın zorlayıcı koşullarında bunu nasıl yapacağımızı bilmiyoruz.Çünkü hayatımızda olan biten her şeye değiştirilmesi gereken şeyler olarak bakıyoruz.

Bütünleştirici Yoga ve Kişisel Keşif Kursunu Seç, Yolculuğa Başla!

Kadim tarihin en eski öğretilerinden Yoga’nın tüm birleştirici ve bütünleştirici gücüyle Chanda Yoga size yoga, meditasyon ve yaşam tarzını harmanlayarak günümüz şartları içinde yeni bir yol sunuyor.

Adım adım gerçek niyetlerinizle ritmi yakalayabileceğiniz, kendi yolculuğunuzu deneyimleyeceğiniz size özel bir yol.

Formu doldurun!

Bilgi / Kayıt olmak istediğiniz Bütünleştirici Yoga Kursu, Kişisel Keşif kursu ya da  Farkındalık  programı hakkında sizinle en kısa zamanda iletişime geçelim.

RENKLERLE
BENDEN BANA

Neden Buradayız?
Her birimizin “Ben Kimim?” Sorusuna verecek bir cevabı ve bu yaşamda olma amacı var.
Yaşam tam da bunun ne olduğunu cevaplamakla ilgili!
 

Çağla Yılmaz Bayar ile Matın üzerinde ve hayatınızda da hissedeceğiniz,  “Kişisel Farkındalık ve Dönüşüm” Programı.

iRest® Meditasyonu Derin Dinle'n'me

                iRest® Meditasyonu Derin Dinle’n’me Atölye Serisi hayatlarımızda ihtiyaç duyduğumuz iki temel bileşeni birleştiriyor: iyi dinlenmiş bir vücut ve kişinin ruhuyla kuracağı derin bağlantı.

Bu Atölye serisinde huzuru içten kazanmaya ve sonrasında çevremize yaymaya odaklanacağız.

Şimdi Dinle’n’menin tam zamanı!
Gelin Birlikte Yapalım!

 

ÇAKRA SİMYASI
AYLIK ÜYELİK

Simya dönüşümün başladığı yer! Büyüleyici Çakra Simyasının, Yoga dünyasındaki temellerini ve sırlarını  anlayacak,  kendi çakralarınızla gerçek bir bağlantı kurabileceğiniz  büyülü bir yolculuğa hazır mısınız?

Her hafta 2 Ders
Her ders farklı bir çakra ile
düzenli aylık çakra pratiği imkanı

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevaplar

Program Detaylarında aksi belirtilmediği sürece Kişisel Keşif , Bütünleştirici yoga kursları her seviyeden katılımcıya uygundur.Yoga pratikleri video ile katılımcıların arzu ettiği ölçüde takip edebilecekleri şekilde iletilir.

Birebir ve özel derslerde seviyelere uygun fiziksel yoga dersleri olabilmekte ancak grup programlarında her seviyeye uygun kayıtlı yoga videoları iletiliyor.

Program işleyişlerinden bir kaç örnek;

Çakra Simyası Programı Canlı yayınları her hafta bir çakrayı kapsayan fiziksel yoga asana pratiği meditasyon, nefes ve teorik anlatımın harmanlanması şeklinde geçer, Çakraların özelliklerinin olduğu kitapçık işleyişe göre iletilir.

Renklerle Benden Bana Canlı Yayınları oturum konusu ile ilgili  kişisel keşif ve farkındalık testleri, yorumları, temanın anlatılması şeklinde ilerler.Fiziksel Yoga Asana Pratik Canlı Yayınlarda yoktur.

Yoga meditasyon pratikleri isteğe bağlı video ile iletilir.

i Rest Derin Dinle’n’me Canlı yayını temanın anlatıldığı ardından 30 dakikalık Yoga Nidra’nın uygulandığı(Katılımcılar sırt üstü uzanır , ya da oturur) şekilde işlenir.

Motivasyon grupları canlı oturumlarda birlikte olduğunuz ve arzu eden arkadaşlarınızla bir arada olabileceğiniz telegram sohbet grupları oluyor.Bu gruplarda program çerçevesinde kişisel paylaşımlarınızı yapabiliyorsunuz.Katılımcıların çoğu bu grupları “Kızkardeş Çemberi “olarak adlandırıyor.

Canlı Oturumlar Zoom üzerinden gerçekleşiyor.Oturumun teması ile ilgili teorik bilgilerin, farkındalık sorularının ve meditasyonların yer aldığı bu buluşmalarda programın içeriğine göre fiziksel yoga-Asana pratikleri yer almayabiliyor.

CHANDA YOGA TOPLULUĞUNA KATILIN!ÜCRETSİZ BÜLTEN ÜYELİĞİ